Zapraszamy na XII Paderewski Cup!

Zapraszamy na XII Paderewski Cup!

Coroczny turniej halowy w Buku dla seniorskich drużyn klubowych odbędzie się w najbliższą sobotę

Coroczny turniej halowy w Buku dla seniorskich drużyn klubowych odbędzie się w najbliższą sobotę 15 grudnia.

Harmonogram gier:

GR. A
1. PATRIA I BUK
2. SOKÓŁ DUSZNIKI
3. ORKAN II KONARZEWO
4. ORZEŁ GRANOWO
5. PROMIEŃ I OPALENICA

Mecze po 12 min. (wliczona przerwa między meczami)

1. ORKAN II KONARZEWO – PROMIEŃ I OPALENICA 10:00
2. PATRIA I BUK – SOKÓŁ DUSZNIKI 10:15
3. ORKAN II KONARZEWO – ORZEŁ GRANOWO 10:30
4. PATRIA I BUK – PROMIEŃ I OPALENICA 10:45
5. SOKÓŁ DUSZNIKI – ORKAN II KONARZEWO 11:00
6. PATRIA I BUK – ORZEŁ GRANOWO 11:15
7. SOKÓŁ DUSZNIKI – PROMIEŃ I OPALENICA 11:30
8. PATRIA I BUK – ORKAN II KONARZEWO 11:45
9. SOKÓŁ DUSZNIKI – ORZEŁ GRANOWO 12:00
10. ORZEŁ GRANOWO – PROMIEŃ I OPALENICA 12:15

GR. B

1. PROMIEŃ II OPALENICA
2. ZIELONI GAJ MAŁY
3. PATRIA II BUK
4. ORŁY PLEWISKA
5. OGROL SIELINKO
6. ORKAN I KONARZEWO

Mecze po 10 min. (wliczona przerwa między meczami)

1. PROMIEŃ II OPALENICA – ORKAN I KONARZEWO 12:30
2. ZIELONI GAJ MAŁY – OGROL SIELINKO 12:42
3. PATRIA II BUK – ORŁY PLEWISKA 12:54
4. PROMIEŃ II OPALENICA – OGROL SIELINKO 13:06
5. ORŁY PLEWISKA – ORKAN I KONARZEWO 13:18
6. ZIELONI GAJ MAŁY – PATRIA II BUK 13:30
7. PROMIEŃ II OPALENICA – ORŁY PLEWISKA 13:42
8. PATRIA II BUK – OGROL SIELINKO 13:54
9. ZIELONI GAJ MAŁY – ORKAN I KONARZEWO 14:06
10. PROMIEŃ II OPALENICA – PATRIA II BUK 14:18
11. ZIELONI GAJ MAŁY – ORŁY PLEWISKA 14:30
12. OGROL SIELINKO – ORKAN I KONARZEWO 14:42
13. PROMIEŃ II OPALENICA – ZIELONI GAJ MAŁY 14:54
14. ORŁY PLEWISKA – OGROL SIELINKO 15:06
15. PATRIA II BUK – ORKAN I KONARZEWO 15:18

Faza pucharowa

Ćwierćfinały

I A1 B4 15:30
II A2 B3 15:42
III A3 B2 15:54
IV A4 B1 16:06

Półfinały

I – III 16:18
II – IV 16:30

Mecz o 3 miejsce 16:42

Finał 16:54

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie