WOŚP – rekordowa suma zebrana w Buku!

WOŚP – rekordowa suma zebrana w Buku!

13 stycznia 2019 r. odbył się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Buku

13 stycznia 2019 r. odbył się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Buku został pobity rekord, zebraliśmy 78 067, 97 zł!!! Niestety radość tegorocznego finału została przyćmiona przez wydarzenia, które miały w Gdańsku. Podsumowanie 27. finały zostawiamy Arkadiuszowi Bartkowiakowi ze Sztabu WOŚP Ośrodka ZHP Buk:

Targają nami skrajne emocje. Po pierwsze – niesamowicie cieszy nas wczorajszy rekord.
Jesteście wszyscy WIELCY Dziękujemy Wam, Drodzy Mieszkańcy naszej gminy i okolicy, bo bez Was i Waszych ogromnych serc nie gralibyśmy tak głośno i z takim rozmachem. Dziękujemy też wszystkim darczyńcom: w szczególności VENTS GROUP, Wavin Polska, Dora, Bednarek Transport, Lehmann Agrotechnika oraz wszystkim, którzy wsparli Nas podczas Finału. Nie może też zabraknąć podziękowań dla wszystkich Wolontariuszy i Wspierających nasze przygotowania. Niezliczone godziny pracy, często do późnych godzin przyniosły swój efekt! Podziękowania należą się też Ochotniczej Straży Pożarnej w Buku za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Buku i Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Buku za każdą pomoc, jaką otrzymaliśmy podczas organizacji, jak i podczas samego Finału. Bukowski Klub Morsa oraz Bukowski Klub Biegacza za wspólne sportowe kwestowanie.
Osobne podziękowania należą się też Szefowi Sztabu Darkowi Sokołowskiemu i prowadzącym Michalinie Prugar oraz Bognie Sokołowskiej za prowadzenie Finału.

Z drugiej strony jesteśmy jednak pogrążeni w smutku po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Niestety wrogość i przemoc przyniosła najtragiczniejszy skutek w momencie, gdy Prezydent wspierał naszą wspólną inicjatywę.

Prezesie Jurek Owsiak, od 27 lat tworzymy z Tobą na czele piękną inicjatywę. Wiedz, że w tych trudnych chwilach JESTEŚMY Z TOBĄ!

Arkadiusz Nuno Bartkowiak

Foto: Sztab WOŚP Ośrodek ZHP Buk

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie