Wigilia Seniorów “Pogodnej Jesieni”

Wigilia Seniorów “Pogodnej Jesieni”

19 grudnia 2018 roku w Restauracji „Parkowa” w Buku odbyła się Wigilia Seniorów z

19 grudnia 2018 roku w Restauracji „Parkowa” w Buku odbyła się Wigilia Seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień” w Buku.

Spotkanie rozpoczął magiczny taniec przygotowany przez Magdalenę Kluj wraz z Seniorkami. Po krótkim występie Alicja Króliczak przywitała wszystkich gości, wśród których byli Burmistrz Miasta i Gminy Buk Paweł Adam, ksiądz proboszcz Andrzej Szczepaniak, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Buk Piotr Goroński, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku Agnieszka Słaby, Przyjaciel „Pogodnej Jesieni” Zofia Nowicka, Dyrektor Biblioteki i Kina w Buku Katarzyna Tylkowska, Redaktor Naczelny „Kosyniera Bukowskiego” Hubert Wejmann oraz instruktorzy Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień” w Buku – Magdalena Kluj oraz Maciej Rychlik. Każdy z gości zabrał głos.

Po przemówieniach nastąpił moment krótkiego montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez Alicję Króliczak oraz Aleksandrę Siekierską. Nadszedł moment śpiewania kolęd i składania sobie życzeń. Alicja Kańduła przeczytała życzenia od pani Marii Rurowej, a Alicja Króliczak wymieniła wszystkich, którzy wysłali nam kartki świąteczne z życzeniami. Każdy z obecnych na Wigilii otrzymał podarki przygotowane przez Seniorów Domu. Jak przystało na Wigilię po części wstępnej wszyscy usiedli do stołu by przy tradycyjnych potrawach wigilijnych i śpiewie kolęd mile spędzić ten wyjątkowy czas. Ostatnim punktem spotkania były podziękowania skierowane do osób, które sprawiły, że ten wieczór był magiczny i tak wyjątkowy.

Aleksandra Siekierska
Fot. Dorota Nowakowska

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie