Podziękowania za świąteczną zbiórkę żywności

Podziękowania za świąteczną zbiórkę żywności

W dniach 30.11 – 01.12.2018 r. na terenie Miasta i Gminy Buk przeprowadzono Świąteczną

W dniach 30.11 – 01.12.2018 r. na terenie Miasta i Gminy Buk przeprowadzono Świąteczną Zbiórkę Żywności pod patronatem Wielkopolskiego Banku Żywności w Poznaniu. W ramach zbiórki zebrano ogółem 1.036 kg produktów spożywczych takich jak: kawa, herbata, mąka, makaron, słodycze, konserwy, olej, cukier. Z zebranych produktów pracownicy tut. Ośrodka Pomocy Społecznej przygotowali paczki, które zostały wydane 92 potrzebującym rodzinom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę żywności, w szczególności panu Dariuszowi Sokołowskiemu, Harcerzom Związku Harcerstwa Polskiego w Buku, Dyrekcji oraz młodzieży Branżowej Szkoły I stopnia, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Buku.

 

Podziękowania należą się również bukowskim marketom za umożliwienie przeprowadzenia świątecznej zbiórki żywności tj. sklepom „Serwus”, ”Biedronka”, „Netto” i „Polomarket”. Dziękujemy Stacji Paliw „AWTANK” za zasponsorowanie paliwa do transportu zebranych produktów oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Harcerstwa „SKAUT” za użyczenie samochodu do przetransportowania zebranej żywności do Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku. Podziękowania kierujemy także do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy włączyli się w świąteczną akcję zbiórki żywności na rzecz potrzebujących mieszkańców Miasta i Gminy Buk.

 

Kierownik i Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku

buk.gmina.pl

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie