Ognisko integracyjne w Dobieżynie

Ognisko integracyjne w Dobieżynie

W niedzielę 7 października mieszkańcy Dobieżyna i okolicznych miejscowości spotkali się przy ognisku nad

W niedzielę 7 października mieszkańcy Dobieżyna i okolicznych miejscowości spotkali się przy ognisku nad stawem w Dobieżynie. Wietrzna i niesprzyjająca pogoda odstraszyła wielu mieszkańców, jednak najwytrwalsi dotarli i bawili się świetnie! 🙂 Swojska muzyka, pieczone w ognisku pyry i kiełbaski, domowe placki i gorąca kawa pomogły się rozgrzać.

Spotkanie miało na celu integracje mieszkańców wsi i okolic. Takie spotkania są świetna okazją do wymiany poglądów i zacieśnienia więzi między sąsiedzkich, na co często w natłoku codziennych obowiązków zwyczajnie nie ma czasu. Jak mówi Błażej Batura, pomysłodawca wydarzenia:

W planie mam kolejne spotkania, które będą odbywać się cyklicznie i mam nadzieję, że przyciągną coraz większą liczbę mieszkańców. Jeśli aura zimowa potwierdzi się z prognozami, w jeden z zimowych weekendów planuję zorganizować kulig po Dobieżynie i okolicach zakończony ogniskiem, oczywiście nad naszym stawkiem. W mojej opinii integracja każdej społeczności jest niezwykle ważna i będziemy dążyć do jej realizacji. Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie!

Foto: Błażej Batura

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie