Buk24 to portal

o naszej gminie

Buk24 to portal, na którym znajdziecie wszystkie informacje z gminy Buk w jednym miejscu.

Piszemy o tym, co ważne dla mieszkańców, dlatego informujemy Was o zbliżających się wydarzeniach i zdajemy relację, z tego, co właśnie się wydarzyło.

Buk24

jest legalnie działającym czasopismem wpisanym do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem: RPR 3476. Wydawcą i Redaktorem Naczelnym jest Monika Błaszczak.

female-512

Monika Błaszczak

Przez wiele lat redaktor portalu w projektach “eSzkoła – Moja Wielkopolska” i “Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan”. Organizator dni akademickich, konferencji naukowych oraz warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, na których występowała również jako wykładowca i konferansjer. Współautor publikacji dot. nauczania metodą projektów. W trakcie studiów redaktor wortalu muzyki klubowej oraz organizator ogólnopolskich zlotów kabrioletów, w tym również pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Obecnie pracuje w agencji reklamowej, a “po godzinach” pisze dla Buk24.

male-512

Szymon Pewiński

Na co dzień redaktor „Przeglądu Komunalnego” i portalkomunalny.pl. Wcześniej dziennikarz tygodnika „Nasz Dzień po Dniu”, „Głosu Wielkopolskiego”, tygodnika „Dzień Nowotomysko-Grodziski” i portalu naszemiasto.pl. Prywatnie miłośnik ambitnego kina i wartościowych seriali. Dla Buk24 pisze głównie o sprawach związanych z życiem samorządu mających bezpośredni wpływ na życie mieszkańców naszej gminy.

Z pasji wspólnie tworzymy Buk24 – portal informacyjny, jakiego w naszej gminie do tej pory nie było.