Mamy Niepodległą – zaproszenie do udziału w grze miejskiej

Mamy Niepodległą – zaproszenie do udziału w grze miejskiej

Ośrodek ZHP Buk i Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa Skaut zapraszają do wzięcia udziału w grze

Ośrodek ZHP Buk i Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa Skaut zapraszają do wzięcia udziału w grze miejskiej pt. “Mamy Niepodległą” z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości!

Gra miejska odbędzie się 10 listopada 2018 r. w Buku w godzinach 10:00 – 15:00. 2. Celem Gry jest przybliżenie jej uczestnikom informacji dotyczących historii odzyskania Niepodległości. Udział w grze jest bezpłatny, każdy może wziąć w niej udział. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, a dla wszystkich uczestników upominki i poczęstunek.

Zasady gry

Zadaniem uczestników gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty, których liczba jest
zależna od stopnia poprawności lub czasu jego realizacji.

Po trasie gry zespoły poruszają się pieszo. Nie można korzystać z samochodów, skuterów, rowerów i innych pojazdów silnikowych.

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa w grze jest zgłoszenie oraz rejestracja Zespołu liczącego od 2 do 3 osób. Zgłoszenia wysyłamy na adres: arkadiusz.bartkowiak@zhp.net.pl do dnia 03.11.2018 r.

W dniu gry (10 listopada)

Do godz. 09:45 – należy potwierdzić udział w grze w punkcie startowym znajdującym się przy Dworcu PKP w Buku.
Godz. 09:45 – odprawa uczestników (tj. wyjaśnienie zasad gry, sposobu oceniania, itp.).

Zwycięzcy gry

Zwycięzcą Gry zostanie Zespół, który łącznie otrzyma największą liczbę punktów. W przypadku, gdy dwa lub więcej Zespołów otrzyma równą liczbę punktów przystąpią one do dodatkowego zadania rozstrzygającego, które w ostateczny sposób wyłoni zwycięzców. Zwycięzcy zostaną wyłonienie po zakończeniu gry, około godziny 15:00.

Gra sfinasowania ze środków UMiG Buk. Regulamin dostępny na buk.zhp.net.pl.

Zachęcamy do udziału! 🙂

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie