Kolejna próba postawienia nadajnika telefonii komórkowej – list od Czytelnika

Kolejna próba postawienia nadajnika telefonii komórkowej – list od Czytelnika

Otrzymaliśmy wiadomość od Naszego Czytelnika, którego niepokoi informacja o kolejnej próbie postawienia nadajnika telefonii komórkowej

Otrzymaliśmy wiadomość od Naszego Czytelnika, którego niepokoi informacja o kolejnej próbie postawienia nadajnika telefonii komórkowej – tym razem w Kalwach. Zamieszczamy link do obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego – budowa bezobsługowej stacji bazowej telefonii komórkowej sieci Play w Kalwach przy al. Lipowej.

Cześć, mógłby prosić o opublikowanie postu z informacją o kolejnej próbie postawienia nadajnika telefonii komórkowej? Nasz sołtys zbiera już podpisy okolicznych mieszkańców, a ja ze swojej strony chciałbym zainteresować jak największe grono. Ostatnimi czasy Burmistrz wydał odmowę postawienia takiego nadajnika w Wysoczce, ale widzę, że dla inwestora to nic nie oznacza.

Czy przybędzie w naszej gminie nadajników telefonii komórkowej? Te są potrzebne czy zbędne? Komentarze zostawiamy Wam – zachęcamy do dyskusji.

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie