Klucz do przyszłości – o co chodzi?

Klucz do przyszłości – o co chodzi?

W czwartkowy wieczór w naszej gminie pojawiły się banery przedstawiające klucz, który tworzą ludzie

W czwartkowy wieczór w naszej gminie pojawiły się banery przedstawiające klucz, który tworzą ludzie w różnym wieku. Możemy dostrzec tam osoby starsze, młodych ludzi z dziećmi i osoby niepełnosprawne. Grafika w barwach białych, zielonych i niebieskich nasuwa na myśl barwy naszej gminy. Całość opatrzona jest hasłem KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI. O co chodzi?

“Wszyscy jesteśmy częścią naszej lokalnej bukowskiej społeczności i powinniśmy działać wspólnie, ponad podziałami. Dobra współpraca to KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI!” – mówi Paweł Adam, który ostatnio potwierdził swój start w wyborach na burmistrza. Wspomniany klucz to logotyp Komitetu Wyborczego Wyborców Pawła Adama, który został oficjalnie zarejestrowany 20 sierpnia 2018 r.

Kandydat wraz z żoną i dwójką dzieci mieszka w Buku. Zawodowo od wielu lat związany jest z samorządem terytorialnym. Pracował w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, a obecnie pracuje jako główny specjalista pełniąc funkcję asystenta Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego – Wojciecha Jankowiaka. Na co dzień współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami różnego szczebla, a także bierze aktywny udział w życiu społecznym gminy i powiatu.

Zdecydował się na start w wyborach samorządowych 2018, ponieważ wraz z grupą aktywnych i zaangażowanych mieszkańców – jego kandydatów na Radnych – chce wprowadzić nowoczesne zarządzanie Gminą oparte na współpracy z mieszkańcami. Ich zdaniem tylko dzięki temu możliwe jest realizowanie potrzeb lokalnej społeczności zgodne z oczekiwaniami mieszkańców.

Komitet zamierza prowadzić aktywną kampanię, w toku której przedstawi program dla rozwoju całej Gminy Buk.

fot. facebook.com/paweladam.buk

“Swoje działania opieramy na takich wartościach jak tradycja, rodzina, szacunek i wzajemne zrozumienie. Dla nas wszyscy Mieszkańcy tworzą bukowski klucz, a dobra współpraca to KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI. Dlatego chcąc budować samorząd oparty na współdziałaniu, chcemy jeszcze szerzej otworzyć się na siebie nawzajem i postawić na rozmowę, na szacunek dla każdego i porozumienie ponad podziałami!”.

Trzeba przyznać, że tegoroczna kampania wyborcza zapowiada się ciekawie. Z niecierpliwością czekamy na program wyborczy i kolejnych oficjalnych kandydatów. Będziemy Was informować na bieżąco!

Artykuł powstał w oparciu o materiały nadesłane przez Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Adama

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie