Bal u Piratów, czyli zabawa karnawałowa w wykonaniu naszych Seniorów

Bal u Piratów, czyli zabawa karnawałowa w wykonaniu naszych Seniorów

Była, była zabawa, Ale się działo i znowu nocy było mało Było głośno, było

Była, była zabawa,
Ale się działo i znowu nocy było mało
Było głośno, było radośnie
Znów przetańczyliśmy całą noc

W sobotę 12 stycznia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury odbyła się zabawa karnawałowa seniorów „Pogodnej Jesieni” i Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dobieżynie.

Sala aż huczała od skocznej muzyki, tupotu tańczących nóg i okrzyków „Ahoj przygodo! Ahoj!”. Tym razem był to bal u Piratów, była więc rodzina prawdziwych morskich piratów. Do tańców przygrywała nam muzyka, nad którą zza stolika DJ-a czuwał Piotr Goroński. Trudno było się przy takiej mieszance dźwięków i postaci nie bawić, same nogi tańczyły przy dźwiękach góralskich pisków i przytupie.

W całej tej zabawie najważniejsze było to, że znowu spotkaliśmy się razem. Radość na twarzach uczestników balu mówiła sama za siebie, wszyscy czuliśmy się jedną rodziną. Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy potrudzili się przy organizacji imprezy. Mam nadzieję, że tak pozytywne doświadczenie wszystkich gości Balu stanie się zachętą na przyszłość dla jeszcze większej liczby osób, abyśmy mogli razem śpiewać, bawić się i tańczyć jak jedna kochająca się rodzina.

Alicja Króliczak

Monika
ADMINISTRATOR
PROFILE

Najnowsze artykuły

Co ciekawego na ekranie

REPERTUAR

Powietrze w gminie